Türkiye'nin Tüm Otobüs firmaların Biletleri www.biletalacam.com 'da

10 Eylül 2015Otogarı Ayağınıza getiren Bilet acentası www.biletalacam.com.

Türkiye'de otobüs firmaların sefer düzenlendiği tüm il ve ilçelerin biletlerini www.biletalacam.com farkıyla kullanışlı ve rahat ara yüzüyle bilet alma çok kolay. tüm otobüs firmaların sefer saatleri, güzergâhları, otobüs özellikleri ve firmaların rekabet içinde olduğu bilet fiyatları tek ekranda görme avantajı yakalıyorsunuz.

Yeni ve Kullanışlı web sitemizle sizlere daha iyi hizmet etme amacındayız, sizler için tüm otobüs firmaların biletlerini tek ekranda görme imkanı sağlıyoruz. Bunun birçok avantajı bulunmaktadır.

biletalacam.com sayesinde seyahat edeceğiniz ilin sefer sorgulaması yaptığınızda o ile sefer düzenleyen bütün firmaları biletlerini tek ekranda görebiliyorsunuz. size uygun olan firmanın biletini 3 adımla satın alabiliyorsunuz.

İnternetten online otobüs-uçak bilet alımında çok karlı durumda oluyorsunuz.

Hangi firmada boş koltuk var yada hangi otobüs firmada bilet ne kadar veya otobüs firması seyahat edeceğin yere gidiyor mu gibi birçok sorunun cevabı biletalacam.com’da farkıyla aşacaksınız.

Otobüs bileti almak için günler öncesi otobüs terminaline gitmeye veya otobüs acenta’larını aramaya gerek kalmadan. Sadece biletalacam.com sayfasına girerek 5 dakika ’da otobüs biletinizi kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Biletalacam.com mobil uygulaması sayesinde nerde olursanız olun isterse otobüs kalkış saatine 1 sat kalsın isterseniz otobüs terminalinde olun anında otobüs veya uçak biletinizi satın alabileceğiniz gibi rezervasyon yapıp biletiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.

Artık yolculuk yaparken firmaları tek tek aramanıza veya siteleri tek tek dolaşmanıza gerek kalmayacak tüm otobüs biletlerini karşınızda bulacak, size en uygun ve en ucuz bileti kolay ve hızlı şekilde satın alarak ödemenizi güvenle gerçekleştirebileceksiniz.
nerde olursanız olun bir tıklamayla biletinizi daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz sadece mobil uygulamamızı telefonunuza indirerek bütün firmalarını biletlerini tek bir ekrana görebilir size uygun saat ve firmayı seçerek ücretini kredi kartınızla 3DS Güvenli Ödeme Sistemi ile yapabileceksiniz. bunlar için biletalacam.com'a hiç bir ücret ödemeden yapabileceksiniz.

Mobil uygulamamızı ücretsiz Telefonlarınıza indirmek için aşağdaki linkleri tıklayın;

 

Androıd için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ipektr.biletalacam

 

App Store için

https://itunes.apple.com/us/app/biletalacam/id1019173616?mt=8


İlgili Firma Bulunmuyor.