Otobüs ve Uçak Biletleri Artık Cepte.

19 Temmuz 2015                    

biletalacam.com 70 ten fazla otobüs firması ve yurt içi yurt dışı firmaları bir araya getiren Türkiye'nin en büyük otobüs portalıdır.

otobüs ve uçak bileti almak artık çok kolay,biletalacam.com mobil uygulamasıyla dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman biletinizi 2 adımla satın alabilirsiniz.

biletalacam.com mobil uygulaması ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirerek 70 ten fazla otobüs firması ve yurt içi yurt dışı uçak firmaların biletlerini hızlı bir şekilde uygun fiyata satın alma imkanı yakalayabilirsiniz.mobil uygulamamızla sefer yapacağınız ilin otobüs firmaların bilet fiyatları boş ve dolu koltukları sefer saatlerini hepsini tek ekranda görme imkanına sahip oluyorsunuz size uygun olan firmayı seçerek ücretini kredi kartınızla 3DS Güvenli Ödeme Sistemi ile yapabileceksiniz. bunlar için biletalacam.com'a hiç bir ücret ödemeden yapabileceksiniz.

biletalacam.com mobil uygulaması yükleyerek avantajlı bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz uygulamamızı yüklediğinizi anda firmaları tek tek dolaşmaya ve firmaları tek tek aramaya gerek kalmaz sizin seyahat edeceğiniz il veya ilçeye giden bütün otobüs firmaları mobil uygulamamızda görebilir biletinizi anında satın alabilirsiniz.

mobil uygulamamızda otogardan daha uygun fiyata bilet alma imkanı bulabilirsiniz. her yıl bayramlarda veya üniversite kayıt zamanında bilet sıkıntısı yaşanmaktadır sizde bu sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız mobil uygulamamızı andorid ve App store marketlerden telefon ve tabletlerinize indirerek istediğiniz yerde istediğiniz zaman biletlerinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OTOBÜS-UÇAK BİLETİ UYGULAMASI

 • -Hiç bir ek ücret edemeden uygulamayı telefona indirme

 • -otobüs ve uçak biletleri indirimli olarak alma

 • -70 ten fazla otobüs firmaları bir araya getiren uygulma

 • - bilet almada otogara göre %10 daha ucuz alma imkanı

 • -En büyük SSL Güvenlik firmaları tarafından koruma altına alınmıştır.

biletalacam.com'da bulunan bazı firmalar metro, star batman seyahat, nilüfer turizm, Anadolu seyahat,varan turizm, öz Diyarbakır seyahat, yeni adana seyahat, İzmir turizm,yeni Aksaray seyahat,Süha turizm,lider adana, özlem Diyarbakır,Ulusoy,kent turizm, didim,doğu Karadeniz,Lüks Kahramanmaraş Turizm,Lüks Karadeniz,Mersin Vif Turizm,Mersin Villa Turizm,Mis Amasya,Palandöken Seyahat,Şanlıurfa Astor Turizm,ve daha bir çok firma.

Türk hava yolları, Anadolu jet, atlas jet, bora jet, sunexpress, firmaların uçak biletlerinde temin edebilirsiniz.

 

biletalacam.com uygulaması ile;

 • - Otobüs ulaşım firmalarının seferlerini görebilir,

 • - Bu otobüs seferlerinin şemalarını görüntüleyebilir,

 • - Otobüs biletinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir,

 • -Uçak firmaların seferlerini görebilir,

 • -Satın almış olduğunuz biletlerinizi iptal edebilirsiniz.

 • -Daha uygun fiyata bilet alabilirsiniz,

Mobil Uygulamamızı Android Telefonlar Ücretsiz indirmek için ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ipektr.biletalacam

Mobil Uygulamamızı App Store den Telefonlara Ücretsiz İndirmek İçin ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ipektr.biletalacam

biletalacam.com -ucuz biletin adresi

 

 

 


İlgili Firma Bulunmuyor.