Otobüs-Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

06 Eylül 2015Otobüs-uçak bileti artık almak çok kolay. biletalcam.com sitesi kolay ve kullanışlı ara yüzüyle biletinizi 3 adımla satın alabilirsiniz.

ilk adım ekranda çıkacak firmalarda size uygun olan firma'nın sefer saati, fiyatı ve otobüs özelliklerine göre sefer seçiyorsunuz.

İkinci Adım'da size uygun boş Koltuğu seçiyorsunuz bu kısımda bilet'ti erken aldığınızda daha avantajlı durumda oluyorsunuz boş koltuk sayısı daha fazla ön kısım, orta kısım veya arka kısımlarda istediğiniz koltuğu seçme imkanı bulabiliyorsunuz.

Üçüncü ve son kısımda ise ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz gerekli kısımları doldurulduktan sonra Hizmet Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum, 

kutucuğu işaretledikten sonra satın al kısmına tıklıyorsunuz.bankanıza yönlendirdikten sonra sizin güvenliğiniz açısından bankanızdan size mesaj geliyor gelen mesajdaki şifreyi yazdıktan sonra gönder kısmına tıklayın biletinizi satın almış oluyorsunuz.

sitemiz tarafından almış olduğunuz biletin bilgileri sizler bilgilendirme amaçlı gönderiliyor. mesaj'da sefer saati ve bilet almış olduğunuz firmanın ismi yazılıyor böylelikle bilet bilgilerinizi unutmamış oluyorsunuz.

otogara gitmeye yada firmaları aramaya gerek kalmadan size uygun olan firmanın biletini daha hızlı, daha kolay ve gövenilir bir şekilde satın almış oluyorsunuz.

biletalacam.com-ucuz biletin adresi.

 


İlgili Firma Bulunmuyor.