Hakkımızda


Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren Biletalacam.com, 2012 yılından kuruluştur. Biletalacam.com üzerinden yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketleri ve Türkiye’nin her yerinde otobüs firmaları bir arada bulabilir, biletinizi temin edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşterileriyle başından sonuna kadar kalite, uygunluk ve fiyat konusunda diyalog içinde bulunmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretmek ve teklifler getirmek amacımızdır. Hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir. Sadece para kazanmak değil, müşteri ve dost kazanmak bununla beraber sektörümüzde lider, ciddi, dürüst ve itibarlı tanınmış bir firma olmak önemli felsefemizdir.

Misyonumuz

Müşterilerimize daha iyiyi ve kaliteyi verebilmek için sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek, çalışılması tercih edilen şirket olmak düsturumuzdur.

Kalite Politikamız

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızın, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerimizin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluğumuz ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, Türkiye’nin her yerinde Uçak ve Otobüs biletleme sistemleri ve sahip olan acentemiz online biletinizi keserek işlemlerinizi yaparak sizlere en kısa sürede bilgi vermekte hizmet süreçlerimizi sürekli hızlandırmakta ve iyileştirmektir.

DESTEK MERKEZİ

E-mail: biletalacam@gmail.com