Anadolu Ulaşım Otobüs Seferleri

30 Haziran 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.
Kayıtlı şube bulunmuyor.

Anadolu ulaşım biletleri www.biletalacam.com'da

2003 Tarihinde Ulaşım Sektörüne Hızlı Bir giriş yaparak izmir,istanbul,ankara seferleriyle yolcu taşımacalığına başlayan Anadolu seyahat kısa bir sürede geniş ağlı büyük bir otobüs filosuna kavuştu.

Türkiye'nin bir çok noktasına sefer düzenleyen Anadolu seyahat'ın biletlerini online olarak wwww.biletalacam.com sitemizden hızlı güvenli birşekilde satın alablirsiniz.

Türkiyenin en genç filolarından sahip olan Anadolu ulaşım ege bölgesinin tamamına,marmara bölgesi,akdeniz ve iç anadolunu bir kısmına sefer düzenlenmektedir.

Anadolu ulaşımın biletlerini www.biletalacam.com üzerinden güvenilir,hızlı,kolay bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz,

Anadolu ulaşım lüks ve teknolojik kapsamlı otobüsleriyle keyifli bir seyahat geçireceksiniz koltuk arkası tv,oyun,müzik ve uydu yayınıyla cep telefon ve bilgisayardan internete bağlanacağınız wi-fi bağlatısıyla keyifli bir yolculuk yapma imkanına sahip olacaksınız.

Anadolu ulaşım bileti için biletalacam.com sitesinden nerden-nereye kısmını doldurarak ve size uygun tarihi seçtikten sonra sefer arama yaparak size uygun seferler tek ekranda çıkacaktır 2 tıklamayla biletinzi güvenl hızlı birşekilde satın alabilirsiniz.ayrıca sefer saatlerini ve otobüs güzergahına da bakablirsiniz.

Anadolu ulaşım otobüs filosu;

  • Neoplan starliner
  • 2+1 Mercedes Tourismo
  • Mercedes Travego
  • Neoplan Tourliner
  • Neoplan Ctiyliner

öneden seyahat etmiş yolcular buraya olumlu veya olumsuz yorum bırakarak puan vererek seyahat edecek kişilere bilgi vermş olursunuz.

 

www.biletalacam.com-ucuz biletin adresi.

 

 

Anadolu Ulaşım İletişim


Adres : -
Telefon : -
Website : www.anadolubilet.com.tr
Çağrı Merkezi : 0850 333 35 64

Anadolu Ulaşım Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...