Adana Otobüs Biletleri

16 Haziran 2015Adana ili ülkemizin en güney kısmında yer alan ve tarım ve hayvancılık yönünden en çok gelişmiş olan biridir. Ülkemizin güneyinde yer alması ve büyükşehirlerimize uzak olmasına rağmen bulunduğu coğrafi konumu sayesinde oldukça gelişmiş tarım arazileri ve hayvancılık yapılmaktadır. Adana ili içerisinde yaşayan insanlar uzak şehirlerde yaşayan akrabalarını ziyarete gitmek istediklerinde, yakın illerdeki ticari bağlantıları için oralara seyahat yapmak istediklerinde veya her ne sebeple olursa olsun şehir dışına çıkmak için bir karar aldıklarından ucuz otobüs bileti arıyorlarsa web sitemizi ziyaret edebilirler. Ülkemizdeki tüm otobüs firmalarının son güncel seferlerini içerisinde mevcut durumda bulunduran ve aynı zamanda en uygun ve en ucuz biletleri hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olan altyapısıyla web sitemiz sizlere hizmet vermektedir. Adana ilinin nüfusunun 2 milyondan daha fazla olduğu düşünüldüğünde özellikle büyük şehirlerde yaşayan çok sayıda adanalı insanların bayram veya tatillerde memleketine dönmek için otobüs alanına akın ettiğini tahmin edebiliyoruz. Bu durum içerisindeyken kendinize en uygun ve en ucuz bilet almak için yapacağınız en önemli davranış web sitemiz üzerindeki otobüs seferleri kontrol etmek olmalıdır. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu üniversitelerden ötürü de Adana ili son yıllarda şehir içinden ve şehir dışından çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Şehir dışından gelen çok sayıda öğrenci bayramlarda ve tatillerde Ailelerin yanına gitmek için otobüs firmalarına akın ediyorlar. Öğrencilerin ekonomik anlamda sosyal kültürel açıdan en alt tabakada yer aldığını herkes biliyor. Tam bu aşamada ön rezervasyon yaparak en ucuz otobüs biletlerini web sitemiz üzerinden ayırt edebilir ve bayramdaki yoğunluk zamanına denk gelmeden biletlerini de sahip olabilirsiniz. Adana'dan İstanbul'a veya diğer büyük şehirlere gitmek içinde web sitemiz üzerinden açılan promosyonunu veya normal biletleri tercih ederek en ucuz ve en rahat seferleri tercih edebilirsiniz. Pamuk denilince akla gelen Adana ili içerisinde yıl içerisinde mevsimlik olarak çok sayıda işçi göçüne gerçekleşmektedir. Bulundukları şehirlerde iş bulamayan ve ekonomik anlamda farklı bir arayışın içerisine gören bu mevsimlik işçi grubu özellikle de yaz aylarında pamukların toplanması için Adana'ya gelmektedirler. Artık teknoloji her birimizin cebine kadar girdiği için, internet siteleri üzerinden son derece rahat bir şekilde sizler için en uygun olan otobüs biletini ayırt edebilirsiniz. İster mevsimlik çalışmaya gelin ister okumaya isterseniz de şehir dışından akrabalarınızı görmek için Adana'ya gelin hemen sitemiz üzerinden en uygun otobüs biletleri bulabilir ve en ucuz bileti satın alabilirsiniz .

Ankara,Mersin,Gaziantep,Hatay yönünde ulaşım mümkündür. şehir merkezine uzaklığı 5 km olan şakir paşa otobüs terminali bulunmaktadır Türkiye'nin her yerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Artık nerden olursanız olun otobüs-uçak bileti hızlıca satın alabilirsiniz telefonlarınıza ücretsiz mobil uygulamamız hemen Andorid veya Apple Store'den ücretsiz indirin. Biletinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

 

 

 

Adana Tarihi Yerler;

 • Yeşil mescid

 • Yağı camii

 • Büyük saat kulesi

 • Çarşı Türk hamamı

 • Hayriye hanım konağı

 • Lokman Hekim Köprüsü

 • Toprak kale

 • Ramazanoğlu Konağı

Adana'da kalabileceğiniz oteller;

 • Büyük sürmeli oteli
 • Hiltonsa

 • ibis otel

 • inci otel

 • Grand adanus otel

 • Erten oteli

 • Akdeniz otel

Adana ilçeleri;

Çukurova-aladağ-Pozantı-Seyhan-Karataş-Ceyhan-Tufanbeyli-sarıçam-Yüreğir-yumurtalık-Feke-İmamoğlu-Saimbeyli-Karaisalı-kozan

 

 

 

Popüler Adana Otobüs Seferleri