Ağrı Otobüs Biletleri

10 Eylül 2015Ağrı eski ismi karaköse, Doğu Anadolumuzda Bulunan bir şehrimizdir. tarihte birden farklı isimle anılmıştır, şuanki ismini ilde bulunan Ağrı dağından esinlenerek Ağrı ismini almıştır. Çok soğuk bir iklim yapısı vardır, ormanlık alan yok denecek kadar çok azdır. Patnos Ağrı'nın Çevre illerine köprü vaiyeti gören merkez ilçesidir. Doğubeyazıt ilçesi turizimcilerin gözdesi halindedir İshak Paşa sarayı mUhteşem mimarisi ve eşsiz güzelliğini yakından görmek için her yıl binlerce insan Ağrı'ya seyahat etmektedir. sizlerde burayı gezip görmek isterseniz. www.biletalacam.com sayfamızdan ağrı iline otobüs veya uçak biletini satın alabilirsiniz.

Ağrı'da Sanayinin gelişmemesi ve coğrafi koşullardan dolayı halkın Çoğunluğu Geçim Kaynağı Tarım ve Hayvancılıktır.

Alaska'dan sonra en büyük meteor çukuru ve onun Güzergahında bulunan Nuh Gemisi'nin İzi gezip görmeniz gereken yerdir. Eski Beyazıt Camisi, Urartu Kalesi ve Ahmedi hani Türbesi gezip görülecek yerlerden bazılarıdır.

Ağrı dağının eşsiz manzarassı ve sinek,aladağlar temiz havası ile sizleri bekiliyor. tek yapmanız gereken siztemizde Ağrı'ya giden ucuz otobüs biletini almak, Ağrı'ya giden tüm otobüs firmaların biletlerini biletalacam.com sayfamızdan online olarak kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Ağrı'da bulunan  İbrahim Çeçen Üniversitesi sayesinde her yıl Türkiye'nin farklı illerinden buraya seyahat edilmektedir. özellikle kayıt zamanı ve tatil zamanlarında bilet sıkıntısı yaşanmaktadır, bu sıkıntıyı yaşamamak için web sitemizden otobüs veya uçak biletini daha önceden satın alabilirsiniz.

 

biletalacam.com-ucuz biletin adresi

Popüler Ağrı Otobüs Seferleri


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.